Аксессуары для электроники

В нашем магазине можно выбрать и купить Аксессуары. Рассмотрите товары из категории Аксессуары для электроники
Тримач гаджета GUB_PLUS 3_BK на кермо пластиковий з поворотним механізмом. чорний
Тримач гаджета GUB_PLUS 3_BK на кермо пластиковий з поворотним механізмом. чорний
Пластиковий тримач з поворотним механізмом на 360 градусів. Вага: 115г, Сумісний з 4,7 - 7 телефонами, встановлюється на 31.8/25.4/22.2 мм кермо або винос для велосипедів, E-bike, скутерів, мотоциклів та ін.
Тримач гаджета GUB PRO 2 на кермо алюмінієвий чорний
Тримач гаджета GUB PRO 2 на кермо алюмінієвий чорний
Алюмінієвий тримач для гаджетів. Вага: 113г, Сумісний з 4,7 - 7 телефонами, встановлюється на 31.8/25.4/22.2 мм кермо або винос для велосипедів, E-bike, скутерів, мотоциклів та ін.
Тримач гаджета GUB P 10 на кермо алюмінієвий чорний
Тримач гаджета GUB P 10 на кермо алюмінієвий чорний
Алюмінієвий тримач для гаджетів. Вага: 74 г, Сумісний з 4,7 - 7 телефонами, встановлюється на 31.8/25.4/22.2 мм кермо або винос для велосипедів, E-bike, скутерів, мотоциклів та ін.
Тримач гаджета GUB G-84 на кермо пластиковий. чорний
Тримач гаджета GUB G-84 на кермо пластиковий. чорний
Пластиковий тримач з металевим кріпленням на кермо. Вага: 111г, Сумісний з 4,7 - 7 телефонами, встановлюється на 31.8/25.4/22.2 мм кермо або винос для велосипедів, E-bike, скутерів, мотоциклів та ін.
Тримач гаджета GUB P 20 на кермо (поворот на 360 градусів) алюмінієвий чорний
Алюмінієвий тримач для гаджетів GUB P20. Сумісний з телефонами з діагоналлю 4.7'-7' (по корпусу). Міцно фіксується хомутом на кермі і може використовуватися з велосипедами, скутерами, мотоциклами та ін.
Тримач гаджета ONRIDE Holder 40
Тримач гаджетів ONRIDE Holder 40 дозволяє закріпити смартфони або GPS-трекери з розміром екрану 5'-7'. Виготовлений з алюмінієвого сплаву, надійно монтується на кермо хомутом з двома болтами. Тримач має поворотний механізм, що дозволяє розмістити гаджет найбільш зручним чином.
Тримач для гаджета KLS Click
Універсальний тримач гаджетів KLS Click - легкий та безпечний аксесуар, який зручно встановлюється на винос. Для правильного і безпечного монтажу, до тримача додється довгий гвинт, а також наклейка 3M, яку можна приклеїти безпосередньо до телефона. Завдяки цьому, ваш смартфон буде надійно закріплений на тримачі KLS Click і розміщений прямо по центру керма, із зручним доступом до навігації та спортивних додатків.
Тримач гаджета ONRIDE Holder 50
Тримач гаджетів ONRIDE Holder 50 дозволяє закріпити смартфони або GPS-трекери з розміром екрану 5'-7'. Виготовлений з алюмінієвого сплаву, надійно монтується на кермо хомутом з двома болтами. Характеристики: Матеріал корпусу Алюмінієвий сплав Сумісність з гаджетами: 68-95 мм (5'-7') Кріплення: Хомут (20-36 мм) Вага: 100 г Особливості: • Фіксоване кріплення в горизонтальному або вертикальному положенні Бренд: ONRIDE Тип товару: Тримачі гаджетів
Крепление Moon RB-22 для задней мигалки Ring
Универсальное крепление RB-22 на руль для мигалки Moon Ring. Также совместимо со многими другими мигалками Moon: Aerolite Aerolite-H Arcturus Auto Arcturus Auto Pro Comet Comet-W Crescent Crescent R Comet-X Comet-X передняя Comet-X Pro Comet-X Pro передняя Gemini Gemini передняя Lunar Nebula Nebula-W Nebula Chameleon Pulsar Shield Shield-X Auto>
Водонепроникний чохол для смартфона до 6.5" Sahoo Classic 111362-SA
Вологозахищений сумка-чохол для смартфона. Виготовлена з вологозахищеного матеріалу зі спеціальною PVC плівкою для можливості роботи з сенсорними екранами. Допоможе не розставатись з улюбленим гаджетом навіть на велосипеді, а також захистить його від зовнішніх факторів.
Крепление Moon RB-25 на руль для Vortex, Meteor C3, Meteor-X Auto/Auto Pro
Универсальное крепление RB-25 на руль для велофар Moon. Резиновый ремень легко и надёжно фиксируется на руль любого диаметра. Совместимо со многими мигалками Moon: LX-360 LX-560 LX-760 Meteor Meteor-K Plus Meteor-X Auto Meteor-X Auto Pro Vortex Vortex Pro>