Велохимия

В нашем магазине можно выбрать и купить Обслуживание. Рассмотрите товары из категории Велохимия
Мастило VAR PTFE 100мл NL-78400
 для змащування рульових, кареток, втулок, підседільних штирів, еластомірів в вилках• мастило містить частинки P.T.F.E. (тефлон)• вологовідштовхувальне• чудовий коефіцієнт тертя, збільшує термін служби підшипників• містить антикорозійні добавки, білий колір полегшує аналіз забруднення та потенційний знос підшипників• відсутність розділення масла та жиру
Вага: 114 г.
Очищувач Squirt Bio-Bike 1000 мл концентрат
Очищувач Squirt Bio Bike концентрований Засіб для очищення деталей велосипеда або ланцюга у вигляді концентрату. Для приготування шампуня для очищення деталей розводиться у співвідношенні 1:25, для очищення ланцюга та елементів трансмісії (касети, зірок шатунів, роликів перемикача) - 1:3. Зверніть увагу!
Масло для цепи KTM CHAIN SPRAY, спрей
KTM Chain Spray - белая смазка для цепей. Смазка легко проникает в открытые пространства цепи, смазывает цепь и защищает ее от ржавчины и износа. Также подходит для уплотнительных колец. Он содержит меньше адгезионных компонентов и хорошо подходит для смазки цепей для раодбайков и горных велосипедов в любых условиях, от сухости и пыли до дождя.
Смазка цепи Addinol ketten haft-spray, универсальная для любых поголных условий, спрей
ADDINOL Kettenhaftspray — это специальный полу­синтетический смазочный материал для экстремальных условий эксплуатации и высоких центробежных сил. 
Диапазон температур применения: от −30° С до +130 °С. 
Мастило MOTOREX BIKE GREASE 2000 100г
BIKE GREASE 2000Жовте флуоресцентне мастило на основі кальцію з чудовим і тривалим мастильним ефектом. Пропонує підвищену стійкість до окислення і дуже хорошу стійкість до старіння. Ідеально підходить для змащування підшипників, підшипників коліс, з'єднань та збірок.• Жовте флуоресцентне мастило • Подовжує тривалість інтервалів змащення.
Мастило MOTOREX DRY POWER 100мл для сухих умов
DRY POWERБіорозкладається, повністю синтетичне мастило на основі воску. MOTOREX DRY POWER проникає швидше і створює однорідну поверхню, яка захищає ланцюг від бруду та пилу. Це мастило забезпечує покращене змащення в поєднанні з чудовим захистом від корозії та зменшує знос.
Мастило MOTOREX WHITE GREASE 628 100г
WHITE GREASE 628Біле мастило на основі літію, призначене для велосипедів. Має відмінні властивості по досягнені зменшення зносу. Ідеально підходить для підшипників ковзання та кривошипів.• Мастило біле для велосипеда • Стійке до зносу • Зменшує тертя та стирання • Літієве мастило без тефлону або парафіну Використовуйте • Ідеально підходить для підшипників коліс, каретки та підшипників Застосування • Наносити лише на сухі та чисті деталі Випускається в контейнері з пензлем, 100г.
Паста MOTOREX COPPER PASTE 100г
COPPER PASTEМідна паста створює ефективний розділяючий шар між металевими поверхнями, таким чином запобігаючи корозії при температурах від -40 ° C до + 900 ° C і на короткий час до + 1200 ° C. . Базове масло на основі парафіну ефективно до температури 280 ° C, і вище цього змащення забезпечується частинками міді.
Монтажна паста MOTOREX CARBON PASTE 100г
CARBON PASTE Продукт, який ідеально підходить для встановлення карбонових та алюмінієвих деталей, таких, як підсідельні штир, педалі, винос, кермо... CARBON PASTE має спеціальну волоконну структуру, яка забезпечує міцне утримання, не дряпаючи чутливу карбонову поверхню. Це мастило полегшує демонтаж закріплених з'єднань.
Смазка Finish Line жидкая Wet Lube (Cross Country) для влажных погодных условий, 240ml
Смазка цепи Wet Lube от Finish Line разработана специально для мокрых погодных условий. Синтетические масла очень высокой вязкости, водоотталкивающие полимеры, противоизносные присадки и модификаторы трения улучшают работу трансмиссии и значительно снижают налипание грязи. После нанесения на цепь смазка не высыхает, поэтому можно смело ездить на дальние расстояния даже в дождь и снег. Обратите внимание: для сухой погоды смазка не подходит. Характеристики Использование: влажные погодные условия. Объём: 240 мл.
Мастило MOTOREX CITY LUBE 100мл
CITY LUBEУніверсальне мастило для ланцюгів та заднього перемикача, спеціально розроблене для щоденного використання. Захищає ланцюг та перемикач від корозії та зменшує знос. Шум тертя ланцюга ефективно зменшується.