Ремкомплекты для шин, велоаптечка

В нашем магазине можно выбрать и купить Обслуживание. Рассмотрите товары из категории Ремкомплекты для шин, велоаптечка
Ремонтный комплект ICE TOOLZ 65A1
Ремонтный комплект — обязательный элемент снаряжения любого велосипедиста. В набор Ice Toolz 65A1 входит всё необходимое для устранения проколов на велокамере:

18 заплаток;
3 лопатки;
10 мл клея;
специальный шланг для ремонта ниппеля;
наждачная бумага.
Набір Stan's Notubes DART для ремонту безкамерних покришок
Пластиковий інструмент-руків'я з 2-ма пробками. DART - це спеціальний інструмент для латання безкамерних покришок. Принцип дії - вставляємо наконечник з м'якою пробкою в дірку і витягуємо його, залишаючи латку всередині.
Бортувальні лопатки GUB_T01_BK з функцією закривання/відкривання замка ланцюга
Бортувальні лопатки GUB виготовляються з якісного нейлону. Крім швидкого розбортування колеса, дані лопатки мають зачепи, для знаття або установки замка ланцюга. Завдяки такій функція, вам знадобиться менше інструментів, у велопоїздці.
Антипрокольная жидкость для камер Slime, 473мл
Рекомендуемый объем для использования в покрышках:
• MTB 26-29" - 118мл
Особенности:
• Герметик для камер (антипрокольная жидкость)• Гарантия 2 года• Рабочая температура от -35*С до +82*С• На водной основе• Не токсичен и не горюч• В процессе вращения колеса, центробежная сила распределяет герметик по камере, образуя защитный слой.• Slime быстро герметизирует проколы и порезы до 3мм – нет нужды снимать колесо и лепить заплатки!
Набір для ремонта камер Longus MINI (комплект)
Набір у практичній коробці, де ви знайдете все необхідне для усунення дефекту: - самоклеючі латки 7 штук (1 х 24х35 мм, 2 х діаметр 25 мм, 2 х діаметр 20 мм, 2 х діаметр 15 мм), - клей 5 мл, - наждачний папір. Коробка зручно поміщається в будь-яку велосипедну сумку. Вага: 30г
Латки Schwalbe для камер, самоклеющиеся (6шт)
Самоклеющиеся латки для камер очень удобны в использовании, особенно во время велопоездок нет необходимости возить с собой ещё и клей. Латки устойчивы, они остаются на месте при высоком и низком давлении в шинах. Упакованы в компактную лёгкую коробку. Характеристики Размеры: 20 х 20 мм. Количество: 6 шт.>
Набір для ремонта камер Longus MAXI (комплект)
Набір у практичній коробці, де ви знайдете все необхідне для усунення дефекту: - самоклеючі наліпки 10 штук (2 х 24х35 мм, 4 х діаметр 25 мм, 4 х діаметр 20 мм), - клей 8 мл, - наждачний папір, - гумки для клапанів. Коробка зручно поміщається до будь-якої велосипедної сумки. Вага: 34г
Бортувальні лопатки ONRIDE Side 20 вигнуті 3шт
Бортувальні лопатки ONRIDE Side 20 Зручний набір бортувальних лопаток, полегшить знімання та встановлення покришок на ободі та стане в нагоді, при заміні камери. Набір вигнутих монтажних лопаток з 3-х штук виготовлений з міцного пластику. Характеристики: • Матеріал: пластик, • В комплекті 3 шт.
Герметик Squirt SEAL BeadBlock® 5000 мл з гранулами + 50 флаконів для розливу
Герметик Squirt SEAL BeadBlock® 5000 мл з гранулами + 50 флаконів для розливу
Відтепер з новою революційною формулою BeadBlock®! Фасування для майстерень на розлив. Баночка з гранулами в комплекті. На одну баночку - півкришечки гранул. Новий герметик призначений для використання з безкамерними колесами та звичайними камерами. Оновлений хімічний склад та спеціальні гранули BeadBlock® механічно полегшують і пришвидшують заклеювання проколів. Умови зберігання: від -20°С до +40°С герметик знаходитиметься в рідкому стані в тарі та всередині покришки. Об'єм на одне колесо: 29 - 100-120 мл 26 та 27,5 - 80-100 мл Гравійні - 70-90 мл Шосейні - 60-80 мл 50 флаконів для розливу входять у комплект! Після розливу і засипання гранул радимо трішечки відрізати носик для полегшення перетікання гранул.