Фонарики

В нашем магазине можно выбрать и купить Аксессуары. Рассмотрите товары из категории Освещение. Рассмотрите товары из категории Фонарики
Magicshine MJ878
Ліхтар для справжніх шукачів пригод. Яскраве світло дозволяє висвітлити місце на відстані до 1000 метрів, завдяки вищій мірі захисту ліхтарем можна користуватися до 100 м.є можливість кріплення ліхтаря на зброю.
Ліхтар ручний Fenix LR50R
Fenix LR50R – мощный фонарь с впечатляющей яркостью до 12000 люменов максимально. Расстояние действия – 950 метров. Такие возможности фонаря подходят для осуществления поисково-спасательных работ, можно применять модель в туризме.
Ліхтар ручний Fenix E-LITE
Компактность и ультралегкий вес – важные преимущества Fenix E-LITE. Это многоцелевой мини-фонарь. Имеет 7 режимов и 3 светодиода – белого, красного и синего света.
Ліхтар ручний Fenix TK16 V2.0
Fenix TK16 V2.0 – потужний, але компактний представник тактичної серії ліхтарів. Видає промінь дальністю 380 м і яскравістю до 3100 лм. Використовується система управління сигналами APF.
Ліхтар ручний Fenix PD32 V2.0
Ліхтар Fenix PD32 V2.0 – ще більш потужна версія попередньої моделі. Тепер він здатний світити на відстань 395 метрів променем потужністю 1200 люменів. Підійде навіть для пошуково-рятувальних завдань, стане надійним помічником правоохоронним органам, буде незамінним в подорожах, а також по достоїнству оценится любителями вечірніх прогулянок.
Ліхтар ручний Fenix E02R чорний
Легкий і компактний ліхтар-брелок, стане в нагоді для застосування кожен день. Його можна використовувати для активного відпочинку і на прогулянках. Працює з вбудованим акумулятором, видає найбільшу яскравість 200 люменів і дистанцію освітлення – до 49 метрів.
Ліхтар ручний Fenix E02R бронзовий
Легкий і компактний ліхтар-брелок, стане в нагоді для застосування кожен день. Його можна використовувати для активного відпочинку і на прогулянках. Працює з вбудованим акумулятором, видає найбільшу яскравість 200 люменів і дистанцію освітлення – до 49 метрів.
Ліхтар ручний Fenix E02R синій
Легкий і компактний ліхтар-брелок, стане в нагоді для застосування кожен день. Його можна використовувати для активного відпочинку і на прогулянках. Працює з вбудованим акумулятором, видає найбільшу яскравість 200 люменів і дистанцію освітлення – до 49 метрів.
Ліхтар ручний Fenix E01 V2.0 блакитний
Модель ліхтарі Fenix E01 V2.0 являє собою ультракомпактний і досить легкий наключник. Запросто поміститься в кишеню, може служити в ролі аксесуара. Максимальний світловий потік – 100 люменів, а далекобійність – 35 метрів.
Ліхтар ручний Fenix LD32 UVC
Ліхтар Fenix LD32 UVC забезпечує два типи випромінювання, біле і УФ освітлення. Він здатний знезаражувати поверхню, успішно бореться з вірусами, в тому числі, з сovid-19. Для живлення тут застосовується літій-іонна батарея 18650.
Ліхтар ручний Fenix WT20R
Ліхтар з поворотним корпусом Fenix WT20R призначений для використання на роботі, коли необхідно мати під рукою додаткове джерело світла. В нього вбудовано 2 світлодіода з великим робочим ресурсом. Ліхтар світить з яскравістю 400 люмен, а однією з основних його особливостей є обертовий корпус.
Ліхтар ручний Fenix UC02SSBlue
Fenix UC02SS зроблений таким чином, щоб його було зручно використовувати щодня. Це мініатюрний ліхтар-брелок з міцним сталевим корпусом і довговічним вбудованим діодом, який дає 130 люмен світла. Дану модель можна носити на ключах або навіть повісивши на шию (в комплекті є для цього шнурок).
Ліхтар ручний Fenix RC20 XM-L2 U2
Сфера застосування ліхтарі Fenix RC20 від щоденного використання на дачі або поїздок на полювання, до проведення серйозних рятувальних робіт або патрулювання на митниці. Тому дана модель відповідає самим суворим вимогам до надійності, міцності, зручності у використанні. Яскравість променя цього ліхтаря досягає 1000 люмен.
Ліхтар ручний Fenix TK15UE2016 чорний
Тактичний ліхтар Fenix TK15UE наділений яскравістю світла до 1000 люмен. Він в змозі підтримувати 5 режимів роботи і має всі необхідні якості, щоб використовуватися не тільки в туристичних цілях, але і на полюванні. В тому числі, до ліхтаря можна підключити тактичну кнопку.
Ліхтар ручний Fenix TK25 UV Cree XP-G2
Модель увійшла в серію ручних тактичних ліхтарів з розширеною функціональністю. Вона оснащена двома різнотипними світлодіодами: білим і ультрафіолетовим. Ліхтар забезпечує яскравість до 1000 люмен, працюючи на одному акумуляторі 18650.
Ліхтар ручний Fenix TK35 2015 L2U2
У 2015 році компанія Fenix випустила оновлену версію тактичного ліхтаря Fenix TK35, яка маркується як 2015 Edition. В його конструкції використовується якісний світлодіод Cree-XM-L2 (U2), який забезпечує граничну яскравість на рівні 960 люмен. Ця модель призначена для туристів, рибалок і всіх любителів провести час на природі.
Ліхтар ручний Fenix TK41 C-L2U2
Модель Fenix TK41C готова надати яскравий білий світ, а також додаткове освітлення за допомогою червоного і синього діодів. Крім великої кількості робочих режимів, цей ліхтар пропонує високий рівень надійності і працездатності.
Ліхтар ручний Fenix TK47
Ручний ліхтар Fenix ТК47 (2017) — одна з найбільш цікавих моделей цього бренду. Справа в тому, що в нього вбудовано відразу три діода, але місце їхнього розташування — не звичайне: головний — в голові ліхтаря, а два допоміжних — в хвості.
Ліхтар ручний Fenix TK 47UE
Яскравий і незвичайний по своїй конструкції ліхтар Fenix TK47UE призначений для професійного використання під час різних операцій з пошуку і порятунку. Але він також ефективний на полюванні, в туристичній поїздці і в інших випадках,коли важливо мати якісний прилад для освітлення.
Ліхтар ручний Fenix UC52 2018 Cree XHP70 LED
Модель Fenix UC52 входить у число туристичних ліхтарів. Вона має можливість світити з яскравістю 3100 люмен за рахунок сучасного світлодіода, а також працює з власним вбудованим акумулятором. Цей ліхтар має універсальними можливостями для освітлення в різних актуальних для туристів ситуаціях.
Ліхтар ручний Fenix UC02 Purple
Ліхтар Fenix UC02 зроблений невеликим, але досить яскравим, щоб служити практичним джерелом світла на кожен день. Він в змозі запропонувати яскравість 130 люмен і два рівня яскравості. До того ж, ця модель не боїться вологи і попадання всередину пилу.