Компоненты гидролинии

В нашем магазине можно выбрать и купить Компоненты. Рассмотрите товары из категории Тормозная система. Рассмотрите товары из категории Компоненты гидролинии
Гідролінія DEORE XT SM-BH90-SBM-LL для диск.гальм. 1700мм чорн
Гідролінія DEORE XT SM-BH90-SBM-LL, компоненти для з'єднання в комплектітип з'єднання: пряме-банджо• Гідролінія підвищеної жорсткості. Підходить для з'єднання гальмівної ручки та 4-поршневого каліперу.• ICE TECHNOLOGIES контроль перегріву• З комплектом з'єднання та інструментом вкорочення TL-BH61
Гідролінія SM-BH90-SS для диск гальм, 1000мм, чорн
Гідролінія SM-BH90-SS, компоненти для з'єднання в комплекті тип з'єднання: пряме-пряме Сумісна з ручками: BL-T675, BL-T615, BL-M615, BL-M596 Сумісна з каліперами: BR-T675, BR-T615, BR-M615, BR-M596 Важливо: Встановлення гідролінії, заміна рідини та налаштування гідравлічних гальм потребує відповідного інструменту та професійних навичок. Якщо Ви не впевнені як це робити - зверніться будь-ласка у веломайстерню. Для гідравлічних гальм SHIMANO використовуйте тільки оригінальну мінеральну гальмівну рідину.
Тримач гідролінії Alligator з замком
Тримач гідролінії Alligator з замком Дозволяє провести гідролінію на рамі без спеціальних кріплень. Тримач має клейовий шар, завдяки якому утримується на місці на рамі і додатково кріпиться зтяжкою, а для надійного утримання самої гідролінії в комплекті замок-кліпса. В комплекті 2 зтяжки, 2 тримача з клейкою поверхнею та 2 замки-кліпси.
Гідролінія Alligator Ultimate для заднього та переднього гальма. комплект
Призначена для передачі гальмівного зусилля від ручки до гальмівних поршнів за допомогою гальмівної рідини. Ціна вказана за 1 метр гідролінії. Характеристики: Довжина: 1 м Діаметр: 5.5 мм Колір: Чорний Особливості: • Полімерна підложка посилена плетенням поліестрових волокон, • Міцність на розрив 450 Bar (6,500PSI) (приблизно), • Температурний діапазон роботи: від -40˚C до +120˚C, • Міцність на розтягування 250кгс (приблизно).