Туристичиские товары

В нашем магазине можно выбрать и купить Спорт, туризм. Рассмотрите товары из категории Туристичиские товары
Ніж Benchmade Mini Boost 595
Benchmade Mini Boost 595-являє собою зменшену копію 590-ої моделі. Тому, якщо вам подобався дизайн і зручність рукояті Benchmade 590 Boost, але його розміри і вага здавалися надлишковими, новинка Benchmade Mini Boost 595 якраз те, що вам потрібно.
Ніж Benchmade Bugout 535GRY-1
Складаний ніж Benchmade Bugout - це надлегкий (вага 52 грами) і зручний ніж для альпіністів і завзятих мандрівників. Ергономічна конструкція розроблена з урахуванням вимог до ножа для повсякденного носіння.
Ніж Benchmade Mini Boost 595BK
Клинок має універсальну геометрію з високими спусками і акцентованим вістрям. При цьому обух клинка сконструйований так, щоб вістря ножа було максимально міцним і не боялося бічних навантажень.
Ніж Benchmade Mini Bugout 533
Benchmade 533 Mini Bugout-це новинка від компанії Benchmade, яка була вперше представлена на початку 2020 року на ножовій виставці, що проходила в Америці.
Ніж Benchmade Valet 485
Розроблений Benchmade, AXIS® gent knife( джентльменський ніж), Valet зручний для перенесення на кишені і готовий виконати будь-яку роботу. Цей витончений ніж виготовлений з преміальної австрійської сталі, яка по праву вважається однією з кращих ножових сталей в світі.
Ніж BenchmadeAuto Fact 4170BK
Модель 417 Fact® переосмислила класичний італійський ніж Stiletto як сучасний інструмент EDC і Tactical. Завдяки механізму Auto AXIS®, ніж ще зручніше приводити в бойову готовність.
Ніж Benchmade SOCP GLS BRKR
Розроблений Грегом Томпсоном (Greg Thompson) в якості першого варіанту бойового клинка, новий формат SOCP-клинка ідеально підходить вже не тільки для бойових завдань, але і для EDC.
Ніж BenchmadeInfidel Mchenry OTF AUT Spear
У 2017 році компанія Benchmade представила колекційний екземпляр ножа з фронтальним викидом клинка Infidel 3300bk-1701, щоб відзначити 10-ту річницю випуску автоматичних ножів.
Ніж Benchmade Sibert Mini Adamas 273FE-2
Продовжуючи спадщину давньої платформи суперміцних важких військових ножів серії Adamas®, новий 273 Mini Adamas® являє собою ергономічний тактичний складник, який підтримує традиції підвищеної надійності, закладені в його повнорозмірних попередниках.
Ніж Benchmade Sibert Mini Adamas 273GY-1
Продовжуючи спадщину давньої платформи суперміцних важких військових ножів серії Adamas®, новий 273 Mini Adamas® являє собою ергономічний тактичний складник, який підтримує традиції підвищеної надійності, закладені в його повнорозмірних попередниках.
Намет Wechsel Pathfinder UL Green (231085)
Wechsel Pathfinder стала однією з класичних наметів в асортименті виробника, і свого часу була представлена в кожній з колекцій. Неодноразово довівши свою функціональність, надійність і універсальність, тепер Wechsel Pathfinder є бестселером топової лінійки наметів Wechsel Unlimited Line, має водонепроникність 10 000 мм в.ст., легкий і надійний алюмінієвий каркас Yunan, найбільш міцні матеріали тенту і підлоги, і герметичний компресійний чохол.