Палатка

В нашем магазине можно выбрать и купить Спорт, туризм. Рассмотрите товары из категории Туристичиские товары. Рассмотрите товары из категории Палатка
Намет Wechsel Outpost 3 TL Laurel Oak (231070)
Секрет успіху цієї унікальної в своєму роді і багатофункціональної намети криється у великому внутрішньому просторі, яке можна варіювати, і в порівняно малій власній вазі. Wechsel Outpost 2-це чи не єдиний намет для користувачів з ростом більше 2 метрів, це відмінна модель для сімейних пар, які відпочивають разом з дитиною дошкільного віку, це також незамінна модель для походів, коли необхідність у великій пощади тамбура або великої площі внутрішнього намету може змінюватися протягом походу.
Намет Wechsel Aurora 1 TL Laurel Oak (231065)
На перший погляд може здатися, що Wechsel Aurora 1 важкувата для одномісного намету, однак це чи не єдина одномісна намет, яка має 6 повноцінних відтяжок (а не 2 або 4, як більшість схожих моделей), 4 великих вентиляційних клапана (замість компонування з двома клапанами, використовуваної багатьма виробниками) і безліч корисної фурнітури, що дозволяє більш зручно і різнобічно використовувати намет.
Намет Wechsel Pathfinder UL Green (231085)
Wechsel Pathfinder стала однією з класичних наметів в асортименті виробника, і свого часу була представлена в кожній з колекцій. Неодноразово довівши свою функціональність, надійність і універсальність, тепер Wechsel Pathfinder є бестселером топової лінійки наметів Wechsel Unlimited Line, має водонепроникність 10 000 мм в.ст., легкий і надійний алюмінієвий каркас Yunan, найбільш міцні матеріали тенту і підлоги, і герметичний компресійний чохол.
Намет Wechsel Exogen 1 ZG Green (231048)
Wechsel Exogen 1-чудова ультралегкий намет, призначена в першу чергу для одиночних тривалих походів і складних сходжень в непередбачуваних погодних умови, коли мала вага спорядження настільки важливий, наскільки і його надійність.
Намет Wechsel Outpost 2 TL Laurel Oak (231069)
Секрет успіху цієї унікальної в своєму роді і багатофункціональної намети криється у великому внутрішньому просторі, яке можна варіювати, і в порівняно малій власній вазі. Wechsel Outpost 2-це чи не єдиний намет для користувачів з ростом більше 2 метрів, це відмінна модель для сімейних пар, які відпочивають разом з дитиною дошкільного віку, це також незамінна модель для походів, коли необхідність у великій пощади тамбура або великої площі внутрішнього намету може змінюватися протягом походу.
Намет-зонт Ranger ELKO OVAL BROLLY + ZIP PANEL
Парасолька-намет Ranger Elko 60in Oval Brolly + Zip Panel. Конструкція парасолькового типу, знімна передня панель, дуже легка, стабільна алюмінієва конструкція, швидко збирається і розбирається, знімний підлогу (петлева система), легко чистити, шви з подвійним покриттям, високоякісний, водонепроникний і гідростатичний зовнішній матеріал (210D PU Nylon).
Намет-автомат для риболовлі Ranger Discovery (RA 6603)
Намет-автомат Ranger Discovery ідеально підходить для риболовлі, полювання і відпочинку на природі незалежно від пори року. Наявність москітної сітки дуже актуально для літнього відпочинку в лісі, на пляжі. Всесезонний намет незамінний для відпочинку всією сім'єю – діти обожнюють влаштовувати в ній свої ігри.
Намет-зонт Ranger ELKO, OVAL BROLLY
Парасолька-намет Ranger Elko 60in Oval Brolly. Конструкція парасолькового типу, дуже легка, стабільна алюмінієва конструкція, швидко збирається і розбирається, знімний підлогу (петльова система), легко чистити, шви з подвійним покриттям, високоякісний, водонепроникний і гідростатичний зовнішній матеріал (210D PU Nylon).
Намет Кемпінг Airy 2
Компактная 2х-местная туристическая палатка. Модель имеет несложную конструкцию из трех фиберглассовых дуг, которые легко соединяются с тентом. Предназначена палатка для кемпинга, несложных походов и пешеходного туризма.
Намет Кемпінг Light 2
Двухместная двухслойная туристическая палатка отлично подойдёт для непродолжительных походов. Новинка в нашем ассортименте, модель уже получила отличные отзывы пользователей!
Намет Кемпінг Together 4 PE
Большая вместительная палатка, рассчитана на четыре человека. Каркас палатки состоит из четырех фиберглассовых дуг. Модель Together 4 PE имеет качественное полиуретановое покрытие верхнего слоя.
Намет Кемпінг Narrow 6 PE
Большая двухслойная палатка на шесть-восемь человек. Модель имеет 2 спальни, вместительный тамбур и 2 входа, каждый дублируется москитной сеткой. Спокойный и сладкий сон обеспечивают два больших вентиляционных окна с клапанами.
Намет Кемпінг Caravan 8 Plus
Кемпинг Сaravan 8 – самая большая, просторная и многофункциональная палатка в нашей коллекции кемпинговых палаток. На сегодняшний день палатка по сочетанию цены, размеров, характеристик и особенностей конструкции на украинском рынке АНАЛОГОВ НЕ ИМЕЕТ!
Намет Кемпінг Solid 3
В палатке Solid 3 поместитесь не только вы, но и все ваши вещи. Это большая удобная палатка с большим вместительным тамбуром. Особенность модели: широкий удобный вход.
Намет двомісний 3F Ul Gear Floating Cloud 2 15D 3 season зелений
Намет, яка характеризується своєю надзвичайною легкістю, і в цьому полягає його головна перевага. Розрахований на відпочинок двох осіб. Дуже зручний, має продуману конструкцію, міцний і добре захищений від несприятливих умов погоди, вологи і нападу комах.
Намет чотиримісний 3F Ul Gear QingKong 4 210T 3 season зелений
Намет розрахований на чотирьох осіб. Являє собою надзвичайно легку модель, добре захищену від впливу вологи, несприятливих погодних умов, а так комах. Міцний і надійний намет може бути використаний в теплу пору року.