Аксессуары для туризма

В нашем магазине можно выбрать и купить Спорт, туризм. Рассмотрите товары из категории Туристичиские товары. Рассмотрите товары из категории Аксессуары для туризма
Садовый павильон Ranger SP-002 (RA 7703)
Щоб була можливість перебувати на свіжому повітрі, але при цьому не відмахуватися постійно від комарів і мошок, просто поставте садовий павільйон Ranger SP-002. Це полегшений варіант альтанки, де фактично є тільки дах над головою і антимоскітний захист навколо.
Крісло Ranger Rock (RA 2205)
Розкладне крісло Ranger являє собою зручне і оригінальне крісло з твердими підлокітниками і дуже зручною спинкою. Воно вигідно відрізняється не тільки своєю зручністю, але і простотою конструкції, що приємно порадує всіх любителів надійних, практичних, якісних і міцних речей.
Крісло складне Ranger SL 630 (RA 2201)
Розкладне крісло Ranger SL 630 займає дуже мало місця в складеному стані, тому вирушаючи на риболовлю або на природу, не забудьте взяти його з собою. Спеціальні ніжки не дають кріслу провалюватися під навантаженням людини в грунт. Улюблений напій завжди буде під рукою, так як в підлокітниках є 2 підстаканники.
Крісло коропове-ліжко Ranger SL-104 (RA2225)
Коропове крісло-ліжко Ranger SL - 104-ідеальний вибір для рибалки. Більше не потрібно возити з собою окремо розкладачка. Головне його достоїнство в тому, що крісло легко можна перетворити в розкладачку-за допомогою приставки.
Кресло карповое Ranger Chester (RA 2240)
Карпове крісло Ranger Chester-зручне і компактне. Основні переваги: це нахил спинки і можливість відрегулювати кожну ніжку на потрібну висоту, щоб крісло на будь-якій нерівній поверхні розташовувалося рівно.
Крісло Ranger Rmountain (RA 2213)
Розкладне крісло Ranger стане незамінною річчю під час будь-якого виду туризму і відпочинку на природі. Зручне м'яке сидіння і спинка крісла порадують кожного, особливо після тривалого часу на ногах. Рибалки по достоїнству оцінять дане крісло, тому що навіть довгий в ньому знаходження дозволяє тілу розслабитися і не відчувати незручностей, як при сидінні на землі та інших незручних поверхнях.
Крісло Ranger River (RA 2204)
Сучасний стиль крісла Ranger River користується великим успіхом у любителів проводити час на природі, а також для любителів риболовлі. Дизайн моделі прекрасно підійде для всіх, хто любить комфорт і цінує якість. Модель виготовлена за сучасними технологіями з міцного і зносостійкого матеріалу.
Крісло коропове Ranger Fisherman Light (RA 2224)
Коропове крісло Ranger Fisherman Light-ідеальний вибір для рибалки. Головне його достоїнство в тому, що можна відрегулювати кожну ніжку на потрібну висоту, щоб крісло на будь нерівній поверхні розташовувалося рівно.
Кресло карповое-кровать Ranger SL-106 (RA 2230)
Коропове крісло-ліжко Ranger SL - 106-ідеальний вибір для рибалки. Більше не потрібно возити з собою окремо розкладачка. Головне його достоїнство в тому, що крісло легко можна перетворити в розкладачку-за допомогою приставки.
Крісло коропове Ranger Wide Carp SL-105 (RA 2226)
Коропове крісло Ranger Wide Carp SL - 105-найбільше і широке Коропове крісло для рибалки. Головне його достоїнство в тому, що можна відрегулювати кожну ніжку на потрібну висоту, щоб крісло на будь нерівній поверхні розташовувалося рівно.
Крісло коропове Ranger Fisherman (RA 2223)
Коропове крісло Ranger Fisherman-ідеальний вибір для рибалки. Головне його достоїнство в тому, що можна відрегулювати кожну ніжку на потрібну висоту, щоб крісло на будь нерівній поверхні розташовувалося рівно. Ніжки стійкі і не занурюються в грунт.