Пульсометр

В нашем магазине можно выбрать и купить Аксессуары. Рассмотрите товары из категории Велокомпьютеры. Рассмотрите товары из категории Пульсометр
Нагрудный датчик Spirit (пульсометр)

Chest StrapНагрудный датчик пульса

Частота сигнала: 5kHz;       
Тип сигнала: аналоговый;       
Возможность кодирования: нет;       
Влагозащищенный корпус со сменным элементом питания;
Ремешок датчика с антибактериальной пропиткой;               
Доступные размеры: S-XXL;               
Гарантия: 3 года или 3000 часов тренировок.
 

Пульсометр PC 15.11 Mint Sigma Sport
Ця модель універсальна, і тому є відмінним вибором як для спортсменів зі стажем, так і для бажаючих скинути зайву вагу або просто підтримувати себе у формі. Особливо зручний пульсометр Sigma PC 15.11 для тих, хто займається бігом або велоспортом, оскільки вміє записувати в пам'ять результати проміжних відрізків і зручно відображає їх на дисплеї.
Пульсометр iD.GO Pine Green Sigma Sport
Якщо ви шукаєте недорогий, простий у використанні спортивний годинник з функціями ЧСС, однозначно зверніть увагу на iD.GO. Він допоможе вам отримати точну інформацію про частоту пульсу з точністю ЕКГ під час будь-якої активності. iD.GO з 3-ма функціями і однією великою кнопкою дуже простий у використанні.
Датчик пульсу нагрудний Topeak Panobike HRM Bluetooth® Smart
Датчик пульса нагрудный Topeak Panobike HRM, Bluetooth Smart.
Особенности:

Уникальный блютуз-грудной датчик сердечного ритма со сверхнизким потреблением батарейки
Постоянно контролируя информацию о вашем сердечном ритме вы сможете правильно выдерживать нужный пульс, резко подняв спортивную фитнесс-составляющую ваших поездок
Датчик пульсу Bryton Smart
Smart Heart Rate Monitor застосовує як технологію ANT +, так і технологію Bluetooth. Він бездротовий передає ваш пульс на велосипедні комп'ютери та смартфони.
Простий у використанніSmart Heart Rate Monitor іде з м'якою еластичною ремінкою, що забезпечує зручність.
Подвійна підтримкаЗавдяки застосуванню подвійної технології, ANT + та Bluetooth, Smart Heart Rate Monitor може підключатися як до велосипедних комп'ютерів, так і до смартфонів. Він сумісний з більшістю пристроїв на ринку.
Поліпшити себеТочно вимірюйте свій серцевий сигнал та фіксуйте результати на своєму пристрої для миттєвого зворотного зв'язку або подальшого аналізу на Strava, TrainingPeaks та інших навчальних сайтах.
Специфікація
Пояс-пульсометр ELITE ANT+ USB до тренажерів Elite
В пульсометре Elite используются беспроводные технологии ANT + и Bluetooth® Smart последнего поколения для синхронизации вашего пульса с приложением Elite My E-Training и всеми совместимыми приложениями без использования адаптера для смартфона / планшета.
Тканевый ремешок идеально повторяет форму вашего тела, обеспечивая полную свободу движений во время тренировки. Благодаря зацепу механизма передатчик очень легко надевается и снимается.
- Очень низкое потребление батареи- Аккумулятор можно заменить отдельно- Моющаяся полоса- Водонепроницаемый.