Оружие

Кріплення на зброю для ліхтарів Fenix ALG-18
Кріплення Fenix ALG-18 служить для фіксації ліхтаря на ствол зброї. Можна використовувати разом з тактичними і мисливськими ліхтарями. Це кріплення-міцне, універсальне, зручне, його легко надіти і зняти, також передбачили спеціальне покриття антивідблиску.
0 1 2 3 4 0 Отзыв(ы) 
713 грн
Brunox Gun Care мастило для догляду за зброєю спрей 100ml
Gun Care - це спеціальне масло від компанії Brunox, призначене для догляду за мисливською, службовою і спортивною зброєю. Даний засіб використовується для змащення і чищення всіх елементів зброї, а після використання надійно захищає їх від корозії і вологи. Також воно застосовується для розпушення іржі і швидко приводити в робочий стан заклинили механізми.
0 1 2 3 4 0 Отзыв(ы) 
190 грн
Монопод під зброю Primos Trigger Stick Gen IITM tall
Монопод під зброю необхідний для того, щоб під час полювання швидко встановити стійку і зафіксувати ствол у напрямку стрільби. Це значно підвищує стійкість зброї і купчастість пострілів. У Primos Trigger Stick Gen IITM відмінне поєднання ваги і міцності, а тому даний штатив заслужено виділяється серед інших моделей.
0 1 2 3 4 0 Отзыв(ы) 
2 720 грн
Brunox Gun Care серветки для догляду за зброєю 5шт в коробці
Brunox Gun Care Cloth – це вологі серветки, призначені для догляду за зброєю колекціонерів, спортсменів, мисливців та ін серветки Виготовлені з котону високої якості і просочені маслом Gun Care від Brunox. Вони надійно захистять зброю від корозійних процесів і приберуть залишки пороху, свинцю та інших металів.
0 1 2 3 4 0 Отзыв(ы) 
338 грн
Біпод під зброю Primos Trigger Stick Gen III Game Stalking Rest
Бипод під зброя використовується для того, щоб встановити його під час полювання і міцно зафіксувати положення зброї у напрямку стрільби. На відміну від монопода, бипод має відразу два упору, а тому міцність конструкції значно підвищується, так само як і стійкість зброї.
0 1 2 3 4 0 Отзыв(ы) 
2 850 грн
Біпод під зброю Primos Stick Gen IITM
Бипод під зброя використовується для того, щоб встановити його під час полювання і міцно зафіксувати положення зброї у напрямку стрільби. На відміну від монопода, бипод має відразу два упору, а тому міцність конструкції значно підвищується, так само як і стійкість зброї. У моделі Primos Stick Gen IITM низька вага і висока міцність, а тому вона дуже популярна серед мисливців.
0 1 2 3 4 0 Отзыв(ы) 
2 565 грн