Инструмент

В нашем магазине можно выбрать и купить Обслуживание. Рассмотрите товары из категории Инструмент
Ключі VAR CL-17800
• набір шестигранних ключів з кульовою головкою для важкодоступних місць та прямий кінець для високих крутних моментів• розміри 1,5; 2; 2,5; 3; 4; 5; 6; 8 і 10 мм• скошені кінці для легкого розміщення в головки гвинтів• виготовлений з термообробленої промислової сталіхромоване покриття для хорошої міцностіВага нетто: 338 г.
Вижимка PRO для ланцюгів 1/5/6/7/8/9 шв.
Професійний інструмент PRO Chain Tool доступний у двох версіях для ланцюгів 1-9 та 9-12 швидкостей. Розроблений, щоб забезпечити вам кращий спортивний досвід на велосипеді, PRO Chain Tool дозволяє видаляти ланки на дорожніх, гравійних, гірських або E-Bike ланцюгах. Оновлений інструмент тепер доступний у двох варіантах: версія із більш широким отвором для 1-9 швидкостей та вужча модель для 9-12 швидкостей.
Зйомник кареток та зірок Shimano Direct Mount шатунів SuperB TB-1074
Зйомник кареток та зірок Shimano Direct Mount шатунів SuperB TB-1074
Зйомник кареток та зірок шатунів Shimano Direct Mount® XTR FC-M9100 / FC-M9120. Підходить до каретки SM-BBR60. Можна використовувати із гайковим ключем на 36 мм або гайковим ключем SuperB: TB-BB10 та TB-8919.
Динамометричний ключ з шестикутними бітами SuperB TB-TW35-5 Nm на 3 / 4 / 5 мм
Динамометричний ключ з шестикутними бітами SuperB TB-TW35-5 Nm на 3 / 4 / 5 мм
Динамометричний ключ з шестикутними бітами SuperB має ергономічну конструкцію та механізм тонких зубців, які забезпечують точне прикладання сили. Набір включає в себе біти, розміром: 3/4/5 мм, T25. Сила: 5 Nm Повертати ключ можна лише за годинниковою стрілкою.
Кусачки для тросів та рубашек TL-CT11
TL-CT11 Інструмент для вкорочення тросів і рубашок • Вбудована обжимка кінцевиків тросу • Виготовлено з сталі для жорсткості і зносостійкості • Ергономічна рукоятка • Інструмент підійде для широкого кола велоаматорів Важливо: Обслуговування велосипедів потребує відповідного інструменту та професійних навичок. Якщо Ви не впевнені як це робити - зверніться будь-ласка у веломайстерню.
Ключ-шестигранник SuperB Y-подібний TORX 25/30/40
Ключ-шестигранник SuperB TB-2638 Y-подібний Спеціально розроблений для гонщиків і домашнього використання. Особливості: • Виготовлений зі сталі з термообробкою для міцності і з фосфатним покриттям для твердості, • У кожному ключі поєднується найнеобхідніші розміри ключа Thorx. Характеристики: • Ключі: TORX 25/30/40.
Ключ-шестигранник SuperB Y-подібний 2/2.5/3 мм
Спеціально розроблений для гонщиків і домашнього використання. Особливості: • Виготовлений зі сталі з термообробкою для міцності і з фосфатним покриттям для твердості, • У кожному ключі поєднується найнеобхідніші розміри шестигранників. Характеристики: • Шестигранники 2/2.5/3 мм.
Ключ ICE TOOLZ 37B1 конусный 15х16
Высококлассный конусный ключ позволит без проблем отрегулировать люфт практически в любых передних веловтулках. Изготовлен ключ из особой инструментальной стали, которая хорошо противостоит износу.
Характеристики

Размер: 15х16 мм.
Материал: Cr-Mo сталь.
Ключ сервісн набір Topeak PrepBox 18 проф.інстр
Набор велосипедных ключей Topeak PrepBox. 36 профессиональных инструментов высокого качества (55 функций) размещены в профессиональном кейсе. Предусмотрена съемная сумка для дополнительных инструментов. Отлично подходит для технического обслуживания как в специализированных мастерских, так и в домашних условиях.
Вес: 4,63 кг
Ключ набір Topeak Survival Gear Box 17 функц з/чохл сріб 230г
17-ти инструментный набор. В ящике покоятся:Шестигранники 2/3/4/5/6 ммГоловки 8/9/10 ммКрюк для цепиВыжимка цепиПлоская, звездо- и крестообразная отвёрткиСпицевой ключ 15g/14gЛопатки для покрышек Заплатки для камер с клеем (жаль, пакета нет)Размр (L x W x H) 10 x 4.6 x 3.5 смВес 230 г
Мультитул ONRIDE Gentleman на 12 функцій
Мультитул ONRIDE Gentleman на 12 функцій
Набір шестигранників на 12 функцій. Боковини виготовлені з дерева, завдяки чому добре тримається в руці та не вислизає. В комплекті штопор та відкривачка. Відмінна річ для любителів виїхати на природу. Також укомплектований спицним ключем. Материал хромованадиєва сталь (CrV) - підвищенна стійкість до корозії і виникненню іржі. Комплектація: - шестиграник 2 мм; - шестиграник 2,5 мм; - шестиграник 3 мм; - шестиграник 4 мм; - шестиграник 5 мм; - шестиграник 6 мм; - Хрестоподібна викрутка Ph2; - пласка викрутка Flat5; - відкривачка для пляшок; - штопор; - спицний ключ 14; - спицний ключ 15.
Витиcкач ланцюга ONRIDE Twist
Витиcкач ланцюга ONRIDE Twist
Вижимка ланцюга ONRIDE Twist: Допомагає з'єднати чи роз'єднати ланцюг в необхідних для цього випадках. Особливості: зручна ергономічна ручка з матеріалу ABS; двосторонній змінний шип легко справляється з ланцюгом класу IG / HG / UG (shimano).
Инструмент Ice Toolz 55A1 для рихтовки ротора
Специальный вилкообразный ключ, который предназначен для рихтовки роторов. Будет полезным инструментом для любого обладателя велосипеда на дисковых тормозоах. Вытачки разной глубины позволяют с высокой точность выровнять не только верхнюю кромку но и всю поверхность ротора.