Защита пера

В нашем магазине можно выбрать и купить Аксессуары. Рассмотрите товары из категории Защита рамы. Рассмотрите товары из категории Защита пера
Защита пера Shark Fin PRO SIMPLA черн.
После покупки велосипеда хочется сохранить его привлекательный внешний вид как можно дольше. Но очень часто от ударов цепи о перо появляются первые сколы краски. Чтобы этого избежать, рекомендуем обратить внимание на специальную защиту пера. Она легко и быстро крепится к раме и абсолютно не мешает при езде на велосипеде. Защита Shark Fin PRO SIMPLA разработана специально для установки на велосипеды с тонким пером, зачастую это модели со стальной рамой. Характеристики Материал: полипропилен. Вес: 2 г. >
Захист пера Velo VLF-003-36. силікон. чорний
Наліпка на перо рами Velo VLF006-5 Призначена для захисту покриття рами від ударів і подряпин ланцюгом. • Заглушає звук від ударів ланцюга захищаючи перо від подряпин • Універсальний захист підходить для більшості форм заднього трикутника Бренд: Velo Тип товару: Захист пера
Захист пера та рами Velo VLF-006-5 карбон. чорний
Наліпки для захисту рами Velo VLF006-5 Призначена для захисту покриття рами від ударів і подряпин ланцюгом. Додаткові наліпки для захисту рами від тертя рубашок. Наліпки виготовлені з склопластиковим посиленням.
Захист пера рами LPRENE Longus, 230х90/110мм, чорний
Протектор LPRENE захищає нижню трубу рами від ударів ланцюга під час більш агресивної їзди. Під час їзди по нерівних поверхнях, з'їзді в бордюрів, стрибках, ланцюг б'ється об перо, дряпає фарбу, метал і бруднить мастилом. Захист підходить для більшості видів рам в залежності від розміру.
Захист пера KLS Sentry L чорний OEM
Захист пера KLS Sentry OEM - версія без упаковки. Захист рами від ударів ланцюга. Виготовлений з суміші неопрена з поліестером товщиною 3 мм. Сумісний з більшістю рам. Характеристики: Матеріал: 100% Polyester / Neoprene Розмір: L (280x130мм) Колір: Чорний Особливості: • Фіксується за допомогою застібки 'велкро'.
Захист пера KLS Sentry M чорний OEM
Захист пера KLS Sentry OEM - версія без упаковки. Захист рами від ударів ланцюга. Виготовлений з суміші неопрена з поліестером товщиною 3 мм. Сумісний з більшістю рам. Характеристики: Матеріал: 100% Polyester / Neoprene Розмір: M (280x110мм) Колір: Чорний Особливості: • Фіксується за допомогою застібки 'велкро'.
Захист пера KLS Sentry M
Захист пера KLS Sentry Захист рами від ударів ланцюга. Виготовлений з суміші неопрена з поліестером товщиною 3 мм. Сумісний з більшістю рам. Характеристики: Матеріал: 100% Polyester / Neoprene Розмір: M (280x110мм) Колір: Чорний Особливості: • Фіксується за допомогою застібки 'велкро'. Бренд: KLS Тип товару: Захист пера
Защита пера Shark Fin SIMPLA черн.
Производитель: SIMPLA. Данная защита пера предназначена для установки на велосипеды, которые имеют тонкое перо, зачастую это велосипеды со стальной рамой. Такая защита оберегает заднее перо велосипеда от сколов, потертостей, которые могут появиться во время эксплуатации. Характеристики : Цвет: черный. Материал производства: и скусственный полипропилен.
Захист пера рами LPRENE Longus, 230х140/160мм, чорний
Протектор LPRENE захищає нижню трубу рами від ударів ланцюга під час більш агресивної їзди. Він підходить для більшості видів рам в залежності від розміру. Захист виготовлено з Neoprene для забезпечення гнучкості та довговічності при збереженні низької ваги. Ідеальне обгортання та кріплення забезпечується системою липучок, що дозволяє легко встановлювати чи розбирати. Розміри: 230 x 140/160.
Захист пера рами LPRENE Longus, 230х115/135мм, чорний
Протектор LPRENE захищає нижню трубу рами від ударів ланцюга під час більш агресивної їзди. Він підходить для більшості видів рам в залежності від розміру. Захист виготовлено з Neoprene для забезпечення гнучкості та довговічності при збереженні низької ваги. Ідеальне обгортання та кріплення забезпечується системою липучок, що дозволяє легко встановлювати чи розбирати. Розміри: 230 x 115/135.