Намет Wechsel Outpost 2 TL Laurel Oak (231069)
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Намет Wechsel Outpost 2 TL Laurel Oak (231069)

Секрет успіху цієї унікальної в своєму роді і багатофункціональної намети криється у великому внутрішньому просторі, яке можна варіювати, і в порівняно малій власній вазі. Wechsel Outpost 2-це чи не єдиний намет для користувачів з ростом більше 2 метрів, це відмінна модель для сімейних пар, які відпочивають разом з дитиною дошкільного віку, це також незамінна модель для походів, коли необхідність у великій пощади тамбура або великої площі внутрішнього намету може змінюватися протягом походу.
10 121 грн (вкл. НДС) 10 121 грн (без НДС)
Не начислять

local_shipping Доставка по тарифам перевозчика Новая Почта

payments Наличные, Приват24, Кредит

Кредит от банка

Опис намети Wechsel Outpost 2 TL Laurel Oak (231069):

Асиметрична тунельна конструкція формує великий внутрішній простір. Бічна і торцева двері забезпечують зручний вхід в намет кожного з користувачів, не порушуючи спокій сусіда. Бічний вхід зовнішнього тенту оснащений повноцінною москітною сіткою. Торцевий вхід може бути використаний як велике панорамне вікно, а торцеві двері, зафіксована розтяжками на стійках або трекінгових палицях (купуються окремо), формує великий навіс від сонця або опадів. Поліуретанове покриття тенту і дна намету забезпечує водозахист до 7000 мм і високу стійкість до проколів, що дуже важливо при використанні намету, як в лісистій, так і на кам'янистій місцевості. Додатковий підлогу (купується окремо) захищає основний підлогу намету від пошкоджень і формує підлогу тамбура.

Якщо ви не ставите своєю винятковою метою придбання найлегшого спорядження, або спорядження, яке буде використовуватися в самих екстремальних умовах, але віддаєте перевагу функціональної і зручною екіпіровці, - тоді лінійка спорядження Wechsel Лінія переміщення обов'язково приверне вашу увагу. При розробці наметів серії Лінія переміщення основна увага була приділена комфорту використання, зручності і швидкості установки і складання намету, а також досягненню максимального внутрішнього простору при збереженні мінімальної площі установки намету. При цьому всі моделі Wechsel лінійки Лінія переміщення - це, безумовно, надійні намети, здатні протистояти складним погодним умовам і задовольнити вимоги і амбітних альпіністів і туристів вихідного дня.

Технічна характеристика:

 • Тип: Намет
 • Форма: тунель
 • Місткість: 2 людини
 • Загальне число входів /приміщень: 2 /2
 • Конструкція: двошарова
 • Наявність тамбура /кількість: є /1
 • Каркас: алюмінієвий сплав Alu 7001 T6, ∅ 9.5 мм, торцеві наконечники ∅ 8.6 мм (3 дуги: 1 дуга-9 секцій, 2 дуги - по 7 секцій)
 • Матеріал зовнішнього тенту: Polyester 68D Ripstop PU DWR, 5000 мм в. ст., проклеєні шви, зміцнена структура Ripstop, поліуретанове покриття і водовідштовхувальне просочення, щільність - 81г/м2, міцність на розрив - 2,5 кг.
 • Матеріал внутрішнього намету: Polyester Taffeta 70D 185T DWR, проклеєні шви, водовідштовхувальна дихаюча тканина, щільність-58г/м2
 • Матеріал дна: Polyester 75d 210T PU DWR, 7000 мм в. ст., проклеєні шви, водовідштовхувальне просочення, Щільність - 110 г /м2
 • Матеріал москітної сітки: Polyester NoSeeUm 50D DWR
 • Призначення: туризм, експедиції, кемпінг, походи вихідного дня
 • Колір: Laurel Oak (світло-коричневий)

Габарити і вага:

 • Внутрішній намет (Д х Ш х В): 285 х 135 х 110 см
 • Зовнішня намет (Д х Ш х В): 380 х 140 х 115 см
 • У складеному вигляді: 48 x 20 х 20 см
 • Вага намету (без чохла, ремкомплекту і кілочок): 3.08 кг
 • Вага намету (в повній комплектації): 3.48 кг

Особливості конструкції:

 • Основними перевагами тунельної конструкції з розташуванням тамбура в торці є найбільш ефективне використання внутрішнього простору намету, наближене до вертикального положення бічних стінок, і найбільш місткий тамбур в порівнянні з іншими конструкціями. Ця конструкція відрізняється малою вагою щодо обсягу, і вимагає мінімум часу на установку.
 • Спочатку встановлюється каркас із зовнішнім тентом, після чого зсередини приєднується внутрішній намет. Така схема установки дає можливість зберегти внутрішній намет сухий при установці під час дощу, а також дозволяє скоротити час установки/складання намету за умови, що внутрішній намет була зафіксована всередині заздалегідь, і не буде зніматися при розбиранні намету. Зовнішній тент кріпиться до каркасу за допомогою рукавів.
 • Бічні двері зовнішнього тенту оснащена повноцінною москітною сіткою, яка, при необхідності, може бути закрита заслінкою на блискавці. У верхній половині дверей внутрішнього намету розміщена москітна сітка.
 • Збільшена довжина і ширина спального місця, значно перевищує мінімальні допустимі розміри прийнятих стандартів, що збільшує корисну площу намету, роблячи її досить просторою для двох осіб. Дана намет буде комфорту для людей з ростом більше 2 метрів, а також для двох дорослих і дитини дошкільного віку.
 • Торцеві двері мають спеціальну фурнітуру, що дозволяє використовувати її в якості навісу, застосувавши трекінгові палиці в якості опори і зафіксувавши їх відтяжками.
 • Спеціальний фастекс червоного кольору регулює співвідношення довжини намету і довжини тамбура. При необхідності можна зробити довшою внутрішній намет і розмістити в ній необхідні речі, або збільшити тамбур, надавши внутрішньому наметі стандартні розміри, і розмістити в тамбурі більше речей, або організувати ще одне МАЛЕ спальне місце довжиною 180 см.
 • Дуги каркаса мають кольорове маркування, що збігається з кольоровим маркуванням рукавів на внутрішньому наметі. Також кольорове маркування мають фастекси, що допомагає швидко і безпомилково встановити намет на місцевості. Дуги на стільки якісно підігнані і натягнуті, що створюється враження, ніби вони складаються самі після того як були вилучені з чохла.
 • Намет має 4 великих вентиляційних клапана ВЕРХІВКА, розташованих у верхній частині тамбурів. Таким чином, забезпечується правильна вентиляція внутрішнього намету і зовнішнього тенту, запобігає утворенню конденсату і регулюється внутрішня температура. Клапана фіксуються жорстким фіксатором на застібці Velcro і не створюють небажаного шуму навіть під поривчастим вітром. Частина внутрішнього намету виконана з сітки NoSeeUm, що також покращує провітрюваність.
 • У місцях докладання найбільшого зусилля тент намету має накладки з більш міцної тканини зі структурою Ripstop, що особливо важливо для тентів з поліуретановим покриттям. Накладки мають трикутну форму, завдяки чому рівномірно розподіляють прикладене зусилля по всьому периметру тенту.
 • Торцеві вхідні двері мають спеціальну фурнітуру, що дозволяє використовувати її в якості навісу, застосувавши трекінгові палиці в якості опори і зафіксувавши їх відтяжками.
 • Внутрішній намет кріпиться до зовнішнього тенту практичною фурнітурою, що дозволяє при необхідності посилити натяг, або в форсмажорних випадках легко замінити фурнітуру на нову.
 • Система контролю натягу відтяжок реалізована за рахунок застосування спеціально призначеної фурнітури. Відтяжка надійно фіксується, а для зміни сили натягу немає необхідності змінювати положення кілочків - досить пересунути повзунок на відтяжці.
 • Усередині намету передбачено два ряди об'ємних сітчастих кишень, що дозволяють розмістити всі необхідні і корисні дрібниці не тільки для ночівлі, але і для більш тривалих зупинок.
 • Відтяжки намету жовтого кольору мають вплетену відбиваючу нитку, завдяки чому вони залишаються добре помітними в світлий час доби, і темний час доби в світлі ліхтарика. На відтяжках закріплений спеціальний прапорець на текстильній застібці Velcro, який фіксує складеними Відтяжки намету в транспортному положенні і працює у вигляді сигнального прапорця для швидкого візуального виявлення Відтяжки встановленого намету.
 • Велика кількість відтяжок забезпечує необхідну стійкість намету з великою площею стінок при бічному вітрі.
 • Подвійні петлі нижнього борту тенту забезпечують необхідну варіативність фіксації, що вкрай важливо для якісної натяжки тенту при установці намету на кам'янистому грунті, коли кілочки можна зафіксувати тільки в певних точках на місцевості де немає каменів.
 • Зовнішній тент має спеціальний стягуючий ремінь в нижній частині, який дозволяє зафіксувати периметр намету, і збільшити її стійкість.
 • Чохол намету виконаний з того ж матеріалу, що і тент, відповідно є легким, міцним і надійно захищає вміст.

Матеріал:

 • Alu 7001 T6 - високоміцний загартований сплав на основі алюмінію. Основний його склад Al-Zn-Mg-Cu і температурна Гарт обумовлюють більш високу міцність, більш високий модуль пружності, і найнижчий коефіцієнт залишкових деформацій в порівнянні з іншими популярними сплавами алюмінію. За співвідношенням міцності на одиницю ваги Alu 7001 T6 перевершує сталь і сплави титану. На сьогоднішній день даний алюмінієвий сплав є стандартом для виробництва найбільш надійних і легких алюмінієвих каркасів наметів.
 • Polyester 68D 190T Ripstop PU DWR, 5000 мм в. ст. - досить легка тканина з товщиною нитки 68d, щільністю 190T, вагою 81 г/м2 і міцністю на розрив - 2,5 кг.підвищена міцністю на розрив обумовлена структурою плетіння ниток Ripstop, а висока стійкість у проколів досягається завдяки поліуретановому покриттю. Стійкість тканини до проникнення вологи відповідає показнику гідростатичного тиску 5000 мм в.ст. просочення DWR володіє гідрофобними властивостями і перешкоджає скупченню вологи і подальшого намокання тканини. Тканина має достатню стійкість до UV-випромінювання і не розтягується з часом.
 • Поліефірна тафта 70D 185T DWR - зносостійка, гладка дихаюча тканина з товщиною нитки 70D і щільністю 185T. просочення DWR володіє гідрофобними властивостями і перешкоджає скупченню вологи від конденсату, і подальшого намокання тканини. Тканина відмінно провітрюється і не розтягується з часом, стійка до УФ-випромінювання і дії високих температур.
 • Polyester 75D 210T PU DWR, 7000 мм в. ст. - міцна тканина з товщиною нитки 75d, щільністю 210T і вагою 110 г/м2. Завдяки поліуретановому покриттю, стійкість тканини до проникнення вологи відповідає показнику гідростатичного тиску 7000 мм в.ст. те ж поліуретанове покриття обумовлює високу стійкість до проколів, що дуже важливо для матеріалу дна намету. Просочення DWR володіє гідрофобними властивостями, перешкоджає скупченню вологи і подальшого намокання тканини. Тканина має достатню стійкість до UV-випромінювання і не розтягується з часом.
 • Поліефірний носовичок 50D DWR - спеціальне плетіння сітки noseeum дозволяє створити 1054 отвори на квадратний дюйм, що гарантує захист від проникнення будь-яких комах, а також не створює ефекту сітки перед очима при огляді місцевості зсередини намету. Сітка з ниток з товщиною 50D, стійка до УФ-випромінювання, і має водовідштовхувальне просочення.
 • Обладнання YNS - у наметах серії Travel Line використана пластикова фурнітура YNS. Отримавши 46 патентів на інноваційні винаходи, компанія застосовує їх при виробництві високоякісної фурнітури виключно для товарів напрямку аутдор. Якість даної фурнітури не поступається зразкам більш іменитих американських і японських брендів.

Відповідність стандартам:

 • ISO 811-1981 - міжнародний стандарт, що підтверджує заявлений рівень водостійкості матеріалу намету. Випробування матеріалу гідростатичним тиском проводяться з метою визначення стійкості до проникнення води.
 • ISO 13937-4 - стандарт, що визначає опору тканини на подвійний розрив. Рівень міцності тканини 2.5 кг, означає, що до місця складався розриву тканини потрібно докласти зусилля 2,5 кг в протилежні сторони для того, щоб збільшити розрив. Міцність 2,5 кг є відмінним показником для наметових поліестерових тканин середньої щільності з поліуретановим просоченням.
 • ISO 5912:2011 - міжнародний стандарт, що визначає розміри спальних місць наметів, і підтверджує їх безпечне і комфортне використання

Комплектація:

 • Зовнішній тент - 1 шт.
 • Внутрішній намет - 1 шт.
 • Розкладні алюмінієві дуги - 3 шт.
 • Кілочки (алюмінієві) - 18 шт.
 • Відтяжки з сигнальними пакувальними прапорцями-9 шт.
 • Ремкомплект (для дуг і намету) - 1 шт.
 • Чохол з тканини Polyester 68D Ripstop PU DWR з ручкою - 1 шт.
 • Інструкція по збірці (вшита в чохол)

Особливості експлуатації та догляду для продовження терміну служби:

 • Бажано не укладати намет мокрою в чохол. Якщо можливості повністю просушити намет немає, - це необхідно зробити при першій зручній можливості.
 • Не допускається використання будь-яких хімічних розчинників і агресивних засобів для виведення плям для чищення намету. Рекомендується використовувати господарське мило, воду і м'яку губку.
 • Каркас і кілочки після експлуатації намету варто очистити від бруду вологою губкою, витерти сухою ганчіркою і упакувати в комплектні чохли.
 • Намет необхідно зберігати в провітрюваному сухому приміщенні, по можливості без чохла.
 • Прання і глибока чистка вироби допускається тільки відповідно до зазначених на бирці наметі рекомендаціями.

Виробник: Wechsel (Німеччина)

Термін гарантії: 2 роки

Характеристики Виробник Wechsel

Бренд Wechsel

Тип товару Намети, тенти, шатри

Призначення для піших і гірських походів

Колір сірий

Зовнішній шар Polyester 68D Ripstop PU DWR, 5000 мм в.ст.

Внутрішній шар Polyester Taffeta 70D 185T DWR

Матеріал каркаса Алюмінієвий сплав Alu 7001 T6, ∅ 9.5 мм

Підлога Polyester 75D 210T PU DWR, 7000 мм в.ст.

Ширина 380 см

Висота 115 см

Розмір 3800x1400x1150 / 2850x1350x1100 мм

Конструкція двошаровий

Місткість двомісні

Тамбур є

Розмір упаковки 480x200x200 мм

Особливості Початкова установка зовнішнього тенту дозволяє зберегти сухий внутрішній намет під час установки під дощем, Збільшене спальне місце, зручне для людей з великим зростанням або для сімейних пар з дитиною, Кольорове маркування дуг і фастексами, 4 великих

Форма тунель

Гарантія 2 роки

Вага 3.48 кг

Av_DAS301047

Оплата Наличными
Наложенный платёж — при получении товара в отделении Новой Почты (взымается дополнительная комиссия транспортной компанией)
При самовывозе

Электронные платежи
На карточный счет (счет выставляется оператором интернет магазина после подтверждения заказа)

Оплата картой в магазине
Выставление счета на оплату через платежную систему Liqpay на электронную почту

Кредит от банка

Мы работаем с транспортной компанией Новая Почта
Стоимость доставки по Украине по тарифам перевозчика

1) Приват Банк "Мгновенная рассрочка" или "Оплата частями".

Условия:
1) Комиссия 0% при рассрочке до 3-х месяцев. Если Вам требуется больше времени- комиссия 2.9% в месяц.
2) Вам не нужно идти в банк, подавать документы и т.д. У Вас просто должна быть кредитная карта "универсальная" от Приват Банка с лимитом больше, чем сумма покупки. (если лимит меньше- есть варианты решения проблемы:) )
3) Вы экономите время. Мгновенная рассрочка или оплата частями оформляется моментально при покупке велосипеда прямо у нас!
4) Минимальная переплата.
5) Вы сами вибираете срок рассрочки от 2-х до 24-х месяцев.


2) Оплата Частями от Банка ПУМБ

Как это работает?

Шаг 1. Оплатить товар кредиткой

Платите за товары/услуги своей кредиткой «ВСЕМОЖУ» или «SOLOМАНДРЫ» (в пределах своего лимита) в магазинах-партнерах ПУМБ через терминал, установленный в магазине.

Шаг 2. Получить условия активации сервиса

На ваш мобильный телефон поступят подробные условия, и просьба подтвердить активацию сервиса «Сплачуй Частинами» в SMS с номера 2242 или сообщении в Viber от ПУМБ.

Шаг 3. Подтвердить активацию сервиса

Подтвердите активацию* сервиса «Сплачуй Частинами» через бесплатную отправку SMS-кода в ответ на номер 2242 или в Viber-боте ПУМБ.

Шаг 4. Внести обязательный платеж

В следующем месяце после покупки внесите обязательный платеж до наступления платежной даты по кредитной карте (10, 20 или 30 число).


3) Альфа Банк 4 мес - 0%


Кредитная программа от ПАО «Альфа банк»

Условия кредитования:

Супер рассрочка на 4 месяца.

· Срок кредитования — от 8 до 36 месяцев

· Ежемесячная комиссия 0% с 1-го по 4 мес.

начиная с 5 го месяца – 3,5%

· Разовая комиссия – 0%

· Услуга страхования - отсутствует!

· Сумма кредита — от 1000 до 70 000грн

· Первоначальный взнос — 0%

· Расчетно-кассовое обслуживание 50 грн. в мес.

· Досрочное погашение кредита без комиссий и согласования с банком.

Доставка кредитного договора осуществляется по всей территории Украины курьерской службой Банка абсолютно БЕСПЛАТНО!
Для оформления кредита необходимо:

Возраст от 21 до 70 лет;
Паспорт гражданина Украины и идентификационный код;

Рассрочка на 7 месяцев

· Срок кредитования — от 10 до 36 месяцев

· Ежемесячная комиссия 0% с 1-го по 7 мес.

начиная с 8- го месяца – 3,5%

· Разовая комиссия – 3,5%

· Услуга страхования - отсутствует!

· Сумма кредита — от 1000 до 70 000грн

· Первоначальный взнос — 0%

· Расчетно-кассовое обслуживание 35 грн. в мес.

· Досрочное погашение кредита без комиссий и согласования с банком.

chat Комментарии (0)